2329 produits

Trouvez ce que vous cherchez AI
Cette fonctionnalité est encore en développement. Comme les humains, notre assistant numérique fait parfois des erreurs. Un doute ? Notre service client se fera un plaisir de vous aider.
  • Dernier stock ! Trixie Premio Vlees Minis Kip / Eend / Rund / Lam

    TRIXIE Mini-viandes Trixie Premio : poulet, canard, bœuf, agneau

    Vendredi livré - 2 en stock

    Trixie Premio Minis Viandes Poulet / Canard / Bœuf / Agneau 4 x 100 grammes Les mini-friandises Trixie Premio Meat Minis (Poulet/Canard/Bœuf/Agneau, 4 x 100 g) sont un complément alimentaire pour chiens. Ces friandises savoureuses au poulet, canard, bœuf et agneau sont idéales pour l'éducation canine, les cours d'éducation et comme petite collation. Leur petite taille et leurs saveurs variées les rendent parfaites pour les cours et l'entraînement. Elles sont sans gluten et sans sucres ajoutés. - Récompenser le chien avec des friandises - Très petit, idéal pour les formations et les cours - Avec du poulet, de l'agneau, du canard et du bœuf - Sans gluten et sans sucres ajoutés Poulet: Composition du poulet : viande de poulet (89 %), fécule de pomme de terre, protéine de pois, glycérine, sorbitol. Constituants analytiques : protéines 36,9 %, cendres brutes 3,7 %, matières grasses 1,1 %, fibres brutes 0,4 %, humidité 27,8 %. Canard: Composition du canard : viande de canard (89 %), fécule de pomme de terre, protéines de pois, glycérine, sorbitol Constituants analytiques : protéines 37,6 %, cendres brutes 4,8 %, matières grasses 4,3 %, fibres brutes 0,6 %, humidité 27,1 % Bœuf: Composition du bœuf : bœuf (89 %), fécule de pomme de terre, protéines de pois, glycérine, sorbitol Constituants analytiques : protéines 37,6 %, cendres brutes 4,8 %, matières grasses 4,3 %, fibres brutes 0,6 %, humidité 27,1 % Agneau: Composition à base d'agneau : agneau (89 %), fécule de pomme de terre, protéines de pois, glycérine, sorbitol Constituants analytiques : protéines 23,8 %, matières grasses 8 %, cendres brutes 4,2 %, fibres brutes 0,8 %, humidité 24,5 % Conseil : conserver dans un endroit frais et sec. Contenu : 4 sachets de 100 grammes

    5% en plus Fidello Family

    Vendredi livré - 2 en stock

    €10,95

  • Trixie Premio Zalmpasta

    TRIXIE Pâtes au saumon Trixie Premio

    Vendredi livré - 10 en stock

    Pâte de saumon Trixie Premio 110 grammes La pâte de saumon Trixie Premio (110 g) est un aliment complémentaire pour chien présenté dans un tube savoureux au goût d'agneau : une récompense pratique pour votre chien ! Cette pâte peut être administrée directement depuis le tube, offrant ainsi une récompense efficace. Elle facilite également l'administration de médicaments. Cette délicieuse pâte est sans gluten et sans sucre ajouté. C'est une récompense idéale pour l'éducation canine, et votre chien l'adorera ! - Pâte de récompense savoureuse pour chiens Cette délicieuse crème peut être servie directement du tube. - Idéal comme récompense - Facilite l'administration des médicaments - Sans gluten et sans sucres ajoutés Composition : bouillon de saumon, poisson et sous-produits de poisson (dont saumon, 35 %), huile de colza, protéines de lait en poudre, protéines d'œuf Constituants analytiques : matières grasses 17,2 %, protéines brutes 11,3 %, cendres brutes 0,8 %, fibres brutes 0,04 %, humidité 69,5 % Contenu : 110 grammes

    5% en plus Fidello Family

    Vendredi livré - 10 en stock

    €3,95 - €4,45

  • Trixie Runderlever

    TRIXIE Foie de bœuf Trixie

    Vendredi livré - 6 en stock

    Foie de bœuf Trixie 80 g Trixie Beef Liver est une friandise pour chiens composée à 100% de foie de bœuf, parfaitement adaptée à l'entraînement de votre chien. Foie de bœuf 100 % séché - Monoprotéine - Particulièrement adapté comme collation d'entraînement Composition : 100 % foie de bœuf séché Constituants analytiques : protéines (60 %), humidité (18 %), matières grasses (15 %)

    5% en plus Fidello Family

    Vendredi livré - 6 en stock

    €2,95

  • Trixie Przysmak dla psa Bony Mix 500g [TX-31496]

    Trixie Trixie Przysmak dla psa Bony Mix 500g [TX-31496]

    Rupture de stock

    Miękkie kosteczki dla psów - mix Idealne jako przekąska lub nagroda.   Doskonale nadają się również do napełniania zabawek.  Dzięki dużej zawartości mięsa kosteczki są wyjątkowo smakowite.  Z kurczakiem, wołowiną, jagnięciną i łososiem  Bez dodatku cukru  Opakowanie można wielokrotnie otwierać i zamykać. Skład:zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny, jagnięciny i kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, glikol propylenowy, ryby i produkty pochodzenia rybnego (w tym 4% łososia)Analiza:białko 16%, tłuszcz 4%, popiół 4%, włókno 31, wilgotność 18%

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €6,63

  • Trixie Przysmak do podawania tabletek dla psa 100g [TX-25841]

    Trixie Trixie przysmak do podawania tabletek dla psa 100 g - maskuje lek w miękkiej przekąsce

    Rupture de stock

    WstępPodawanie tabletek psu potrafi być codziennym wyzwaniem: część psów wypluwa lek, inne zaciskają pysk, a jeszcze inne „odcedzają” tabletkę nawet z ulubionego jedzenia. Trixie przysmak do podawania tabletek to proste rozwiązanie, które pomaga podać lek spokojnie, szybko i bez niepotrzebnego stresu. Każdy kąsek ma specjalny otwór na tabletkę – wkładasz lek, zamykasz miękką masą i podajesz jak normalny smakołyk.To karmę uzupełniająca w formie małych, miękkich kąsków, opracowana we współpracy z weterynarzami. Dzięki temu produkt jest przemyślany pod kątem realnych sytuacji w domu: ma dobrze pracującą konsystencję, łatwo ukrywa tabletkę i pozwala zachować regularność leczenia.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Rodzaj: przysmak do podawania tabletek (karmą uzupełniająca) Waga netto: 100 g Forma: miękkie kąski z otworem na tabletkę Przeznaczenie: ułatwienie podawania leków doustnych (tabletki) Dodatki: witamina E 2000 mg/kg Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, skrobia z tapioki, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, maltodekstryna, trehaloza, rozmaryn Analiza: białko 18%, tłuszcz 5%, popiół 5%, włókno 0,5%, wilgotność 18% Przechowywanie: w chłodnym i suchym miejscu Jak działa i dlaczego jest potrzebnyMechanizm jest prosty, ale skuteczny: w każdym kąsku znajduje się mały otwór, w który wciskasz tabletkę. Ponieważ przysmak jest miękki, łatwo „domykasz” otwór palcami, a lek przestaje być widoczny i mniej wyczuwalny. Pies dostaje nagrodę o atrakcyjnym smaku i zwykle połyka ją odruchowo – razem z tabletką.Dlaczego to ważne? Regularne przyjmowanie leków w odpowiedniej dawce ma znaczenie w wielu sytuacjach: przy antybiotykoterapii, leczeniu przewlekłym (np. kardiologicznym), wspomaganiu stawów, terapii alergii czy w rekonwalescencji. Jeśli pies wypluwa tabletki, dawka staje się niepewna, a leczenie może się wydłużać lub być mniej skuteczne. Taki „schowek” na tabletki pomaga ograniczyć błędy, skraca czas podawania i zmniejsza napięcie u opiekuna oraz zwierzęcia.Produkt sprawdza się także behawioralnie: zamiast siłowego otwierania pyska i negatywnych skojarzeń, budujesz rutynę „tabletka = smakołyk”. To szczególnie istotne u psów wrażliwych, starszych i tych, które mają za sobą trudne doświadczenia medyczne.Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyPrzysmak jest przeznaczony dla psów i będzie dobrym wyborem, jeśli: masz psa, który odmawia połykania tabletek lub je wypluwa, podajesz leki doraźnie (np. kilka dni) albo długoterminowo, chcesz ograniczyć stres podczas leczenia w domu, Twój pies jest łasuchem, ale potrafi „wyczuć” tabletkę w jedzeniu. Wielkość psa: najlepiej dla małych, średnich i dużych psów – kluczowy jest rozmiar tabletki. Jeśli tabletka jest duża, można ją (o ile weterynarz nie zaleci inaczej) podzielić i schować w dwóch porcjach.Wiek: dla dorosłych i seniorów, a u młodszych psów – tylko jeśli opiekun ma pewność, że pupil bezpiecznie gryzie i połyka przysmaki oraz lek jest zalecony dla danego wieku.Styl życia: dla psów domowych i aktywnych – szczególnie, gdy liczy się szybkie podanie leku przed spacerem, treningiem lub podróżą.Jak stosować Umyj i osusz ręce, przygotuj tabletkę oraz 1–2 kąski przysmaku. Wciśnij tabletkę do otworu w przysmaku. Delikatnie uformuj przysmak palcami, aby zamknąć otwór i całkowicie przykryć lek. Podaj psu jak zwykły smakołyk. Jeśli pies ma tendencję do gryzienia i „selekcjonowania” – podaj najpierw pusty kąsek jako „próbkę”, a następnie ten z tabletką. Dostosuj liczbę przysmaków do wielkości psa i zaleceń żywieniowych – to karma uzupełniająca. Wskazówka: jeśli tabletka ma gorzki smak lub intensywny zapach, dbaj o dokładne zamknięcie otworu i podaj od razu po przygotowaniu, aby lek nie „przeszedł” aromatem na zewnątrz.Zalety Ułatwia podawanie tabletek bez siłowania i stresu. Miękka konsystencja pozwala łatwo zamknąć otwór i ukryć lek. Opracowany we współpracy z weterynarzami – praktyczne rozwiązanie do domowej terapii. Pomaga utrzymać regularność leczenia i ogranicza ryzyko wyplucia tabletki. Mała forma kąsków – wygodna do podania w domu i w podróży. Może wspierać pozytywne skojarzenia: lek jako element nagrody. Wady Niektóre psy potrafią rozgryźć przysmak i mimo wszystko oddzielić tabletkę. Nie nadaje się do wszystkich form leków (np. bardzo duże tabletki bez dzielenia, kapsułki o specyficznych zaleceniach). Zawiera zboża – może nie pasować psom na dietach eliminacyjnych. To produkt uzupełniający: u psów na ścisłej diecie trzeba wliczać w dzienny bilans kalorii. Najczęstsze błędy i jak ich uniknąć Za słabe zamknięcie otworu: pies wyczuje lek. Dociśnij przysmak tak, by tabletka była całkowicie oblepiona. Podawanie tylko „podejrzanego” kąska: jeśli pies jest ostrożny, zastosuj metodę 2–3 smakołyków: pusty – z tabletką – pusty. Dzielenie tabletki bez konsultacji: niektórych leków nie wolno kruszyć ani dzielić. Zawsze sprawdź ulotkę lub zapytaj weterynarza. Za dużo przysmaków: przy długich terapiach kontroluj ilość, aby nie dokładać nadmiaru kalorii. Bezpieczeństwo i ważne wskazówkiPrzysmak nie zastępuje zaleceń lekarza weterynarii. Jeśli pies ma historię zadławień, łapczywie połyka jedzenie lub ma problemy stomatologiczne, obserwuj sposób jedzenia i rozważ podawanie w spokojnych warunkach. W razie wymiotów po leku, ślinotoku, gwałtownej niechęci lub podejrzenia, że tabletka nie została połknięta, skontaktuj się z weterynarzem – szczególnie przy lekach o wąskim marginesie bezpieczeństwa.Przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu, szczelnie zamknięty. Nie zostawiaj przysmaków w zasięgu psa – samodzielne zjedzenie większej ilości może powodować problemy żołądkowo-jelitowe.FAQCzy mogę schować w środku pół tabletki?Tak, jeśli lek może być dzielony. Czasem to najlepszy sposób na dopasowanie rozmiaru do otworu i ograniczenie ryzyka, że pies wyczuje tabletkę.Mój pies gryzie i „wypluwa” lek – co zrobić?Spróbuj podać najpierw jeden pusty kąsek, potem ten z tabletką i od razu kolejny pusty. U wielu psów działa też szybkie podanie serii małych nagród, aby pies połykał bez długiego gryzienia.Czy to jest pełnoporcjowa karma?Nie. To karma uzupełniająca, stosowana jako wsparcie przy podawaniu leków.O marceTrixie to rozpoznawalna europejska marka akcesoriów i produktów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty, praktycznych rozwiązań i nacisku na codzienną funkcjonalność. Produkty Trixie powstają z myślą o realnych potrzebach opiekunów – od pielęgnacji i spacerów po żywienie i wsparcie w trudniejszych sytuacjach, takich jak podawanie leków. Wyróżnia ją dobra relacja jakości do ceny, dopracowane detale oraz konsekwentne tworzenie produktów, które mają ułatwiać wspólne życie z psem na co dzień.

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €3,75

  • Trixie Rice Duck Balls

    Trixie Trixie Rice Duck Balls

    Rupture de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rice Duck Balls mit viel Ente und ohne Zuckerzusatz sind eine besondere Delikatesse für Ihren Hund und ein optimaler Leckerbissen für zwischendurch. Fleischgehalt 81%, reich an Proteinen. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 80 g Zusammensetzung: Ente (81%), Reis (15%), Weizenstärke, Glycerin, Sorbitol. Analytische Bestandteile: Protein 25% Fettgehalt 6%, Rohasche 2,1%, Rohfaser 0,2%, Feuchtigkeit 18%.

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €1,99 Étiquette de prix unitaire€24,88/kg

  • Trixie Rinderpansen, getrocknet, 100 g

    Trixie Trixie Rinderpansen, getrocknet, 100 g

    Rupture de stock

    Der schonend getrocknete Rinderpansen ist ein natürlicher Leckerbissen, zur Belohnung und bei Hunden sehr beliebt. Rinderpansen entspricht dem ursprünglichen Beutefleisch Ihres Hundes, für den neben Muskelfleisch auch Innereien wie Pansen oder Lunge zur natürlichen Nahrung gehören. Beim Zerkauen werden gleichzeitig die Zähne von Belägen befreit, das Zahnfleisch massiert und die Kaumuskeln gekräftigt. Rinderpansen ist aus 100% natürlichem Fleisch ohne künstliche Farbstoffe und ohne Konservierungsstoffe. Trockenpansen bietet eine ideale Alternative zu frischem Pansen vom Metzger, durch angenehmeren Geruch und bessere Lagerfähigkeit.   Bitte lagern Sie dieses Produkt immer kühl und trocken. Inhalt: 100g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €1,49 Étiquette de prix unitaire€14,90/kg

  • Trixie Rolki do żucia 20szt / 12cm  [2778]

    Trixie Trixie Rolki do żucia 20szt / 12cm [2778]

    Rupture de stock

    Rolki Trixie - gryzak z suszonej skóry wołowej.  Zaspokaja naturalną potrzebę żucia.  Gryzak w formie skręconej rolki.  Długość 12 cm.  Średnica 7 - 8 mm. Skład: 100% skóraAnaliza:białko 85,7%, tłuszcz 1,5%, wilgotność 10,7%

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €3,12

  • Trixie Rotolinis mit Geflügel - 12 Stück/120g

    Trixie Trixie Rotolinis mit Geflügel - 12 Stück/120g

    Rupture de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rotolinis sind eine optimale Nahrungsergänzung und ein leckerer Snack für zwischendurch. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (20% Geflügel), Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, pflanzliche Eiweißextrakte, Mineralstoffe. Inhaltsstoffe: Rohprotein 31%, Fettgehalt 6%, Rohasche 4%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 25%. Mit Konservierungsstoffen und Farbstoffen. Inhalt: 12 Stück (je 12 cm) / 120g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €1,09 Étiquette de prix unitaire€9,08/kg

  • Trixie Rotolinis mit Pansen - 12 Stück/120g

    Trixie Trixie Rotolinis mit Pansen - 12 Stück/120g

    Rupture de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rotolinis sind eine optimale Nahrungsergänzung und ein leckerer Snack für zwischendurch. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (20% Pansen), Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, Mineralstoffe. Inhaltsstoffe: Rohprotein 31%, Fettgehalt 6%, Rohasche 3,5%, Rohfaser 2,0%, Feuchtigkeit 25%. Mit Konservierungsstoffen und Farbstoffen. Inhalt: 12 Stück (je 12 cm) / 120g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €1,09 Étiquette de prix unitaire€9,08/kg

  • Trixie Rotolinis mit Rind - 12 Stück/120g

    Trixie Trixie Rotolinis mit Rind - 12 Stück/120g

    Rupture de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rotolinis sind eine optimale Nahrungsergänzung und ein leckerer Snack für zwischendurch. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (20% Rind), Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, Mineralstoffe. Inhaltsstoffe: Rohprotein 31%, Rohöle und -fette 6%, Rohasche 3,5%, Rohfaser 2,0%, Feuchtigkeit 25%. Mit Konservierungsstoffen. Ohne Zuckerzusatz! Inhalt: 12 Stück (je 12 cm) / 120g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €1,09 Étiquette de prix unitaire€9,08/kg

  • Trixie Schinken-Knochen, ca. 390 g / 24 cm

    Trixie Trixie Schinken-Knochen, ca. 390 g / 24 cm

    Rupture de stock

    Schinken-Knochen garantieren durch einen großen Fleisch- und Knorpelanteil einen langen und schmackhaften Kaugenuss. Ganz nebenbei werden die Kaumuskeln trainiert und das Gebiss von Belägen gesäubert. Durch die Lufttrocknung wurde das Fleisch am Knochen konserviert. Der Schinkenknochen ist ein reines Naturprodukt vom Schwein. Je nach Größe ist er für mittlere bis große Hunde geeignet. Bitte beachten Sie, dass Diese Knochen nur zum Abnagen, nicht aber zum Auffressen geeignet sind. Da es sich um einen sogenannten Röhrenknochen handelt, kann ein Splittern nicht komplett ausgeschlossen werden. Bitte lagern Sie dieses Produkt immer kühl und trocken Vakuumverpackt Größe: ca. 24 cm  

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €3,49 Étiquette de prix unitaire€8,95/kg

Snacks - Fidello

Des friandises pour chiens – Des friandises responsables pour tous les jours

Chez Fidello, vous trouverez un large choix de friandises savoureuses et responsables pour votre chien. Que vous cherchiez des récompenses pour l'éducation, des jouets à mâcher pour des heures de plaisir ou une petite gâterie pour choyer votre compagnon, nous avons la friandise idéale pour chaque chien. Nos friandises sont élaborées à partir d'ingrédients naturels et offrent non seulement un goût délicieux, mais aussi des bienfaits pour la santé.

Pourquoi choisir les en-cas de Fidello ?

Chez Fidello, la qualité est notre priorité absolue. Nos friandises sont soigneusement sélectionnées pour répondre aux besoins de votre chien, sans additifs superflus ni arômes artificiels. Que vous recherchiez des friandises adaptées à un régime alimentaire particulier ou simplement une gourmandise savoureuse, notre gamme propose des produits pour les chiens de tous âges, de toutes tailles et de toutes races.

Options de collations populaires pour chiens

  • Récompenses d'entraînement : De petites friandises saines comme nos friandises d'entraînement sont idéales pour maintenir la motivation de votre chien pendant les exercices.
  • Friandises à mâcher : Des friandises à mâcher longue durée qui procurent non seulement du plaisir de mâcher, mais contribuent également à une bonne hygiène dentaire. Découvrez nos os, par exemple.
  • Friandises hypoallergéniques : idéales pour les chiens à l’estomac sensible ou souffrant d’allergies alimentaires. Découvrez également nos aliments diététiques pour un soutien supplémentaire.
  • Friandises saines : Des en-cas contenant des nutriments supplémentaires, tels que des acides gras oméga ou des vitamines, qui contribuent à la santé de votre chien.

Offrez à votre chien des friandises saines.

Les friandises sont bien plus qu'un simple plaisir : elles jouent un rôle important dans l'éducation et le bien-être de votre chien. Chez Fidello, nous proposons des friandises non seulement délicieuses, mais aussi bénéfiques pour sa santé. Que vous optiez pour une friandise quotidienne ou une récompense spéciale, vous pouvez faire confiance à notre sélection rigoureuse de produits naturels et nutritifs.

Plus de choix pour votre chien chez Fidello

En plus des friandises, Fidello offre tout ce dont votre chien a besoin :

Vous recherchez une alimentation canine de qualité supérieure adaptée à votre race ? Découvrez notre gamme d’ aliments spécifiques à chaque race , comprenant des croquettes et des pâtées spécialement formulées pour chaque race de chien .

Pourquoi commander chez Fidello ?

Chez Fidello, gâter votre chien devient un jeu d'enfant. Besoin de grandes quantités de friandises ou de nourriture ? Aucun souci, nous livrons directement chez vous. Commandez avant 17h30 en semaine et recevez votre commande dès le lendemain, même le samedi ! De plus, nous vous offrons des cadeaux pour toute commande supérieure à 75 €. Consultez notre page cadeaux ou participez à notre concours photo des fêtes pour tenter de gagner une réduction supplémentaire. Fidello, c'est la simplicité, la qualité et des surprises, rien que pour vous et votre chien !

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Connexion

    Vous avez oublié votre mot de passe ?

    Vous n'avez pas encore de compte ?
    Créer un compte