2329 produits

Trouvez ce que vous cherchez AI
Cette fonctionnalité est encore en développement. Comme les humains, notre assistant numérique fait parfois des erreurs. Un doute ? Notre service client se fera un plaisir de vous aider.
  • Dernier stock ! Trixie Veggie Safari

    TRIXIE Safari végétarien Trixie

    Vendredi livré - 4 en stock

    Trixie Veggie Safari 28 g 100 pièces Les friandises à mâcher végétariennes Trixie Veggie Safari (28 g, 100 pièces) sont idéales pour l'hygiène dentaire des chiens et pour les divertir. Mâcher est essentiel pour les chiens : cela prend soin de leurs dents, les détend et les occupe. Ces friandises sont sans gluten et végétariennes. Leur texture ferme contribue à l'hygiène dentaire en éliminant la plaque dentaire et les débris alimentaires. - Friandise à mâcher pour le chien - Végétarien, sans viande - Contribue à la santé des dents - Combat l'ennui - Sans gluten Contenu : 100 pièces Poids : 28 g

    5% en plus Fidello Family

    Vendredi livré - 4 en stock

    €82,95

  • Trixie Zalmhuid Gedroogd

    TRIXIE Peau de saumon séchée Trixie

    Vendredi livré - 6 en stock

    Peau de saumon séchée Trixie 150 g Les peaux de saumon séchées Trixie (150 g) constituent un aliment complémentaire pour chiens. Elles se présentent sous forme de rouleaux de peau de saumon 100 % séchée. Idéales comme friandise et très saines, les peaux de saumon sont une récompense idéale pour les chiens. Leur présentation en rouleaux offre un plaisir de mastication optimal. - Peau de saumon séchée savoureuse de Trixie - Exécuté en rouleaux - Dans le sac - Idéal comme collation ou récompense Composition : 100 % peau de saumon séchée Constituants analytiques : protéines 70 %, matières grasses 12 %, humidité 10 % Conseil : À conserver dans un endroit sec et frais. Contenu : 150 g

    5% en plus Fidello Family

    Vendredi livré - 6 en stock

    €8,95

  • Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Rupture de stock

    mit Süßkartoffel, Gemüse und Obst vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 100 g Zusammensetzung: Süßkartoffel (60 %), Mais (18 %), Glycerin, Banane (3 %), Karotten (3 %) / lila Kartoffel (3 %), Hafer (3 %) / Seealgen (3 %), Spinat (3 %), Sojaprotein, Hefen | getreidefrei | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 18.0% Protein 6.0% Rohasche 2.0% Rohfaser 2.0%

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €2,49 Étiquette de prix unitaire€24,90/kg

  • Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Rupture de stock

    glutenfrei vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 120 g Zusammensetzung: Kartoffel (35 %), Karotten (25 %), Erbsen (15 %), Süßkartoffel (15 %), Glycerin, Mineralstoffe, Rosmarin | glutenfreie Rezeptur | vegan | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Analytischer Bestandteil:  Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 9.0% Rohasche 3.0% Rohfaser 1.5%

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €2,49 Étiquette de prix unitaire€20,75/kg

  • Trixie Weihnachtsbox Hund

    Trixie Trixie Weihnachtsbox Hund

    Rupture de stock

    Das ideale Weihnachtsgeschenk für alle Hunde! Machen Sie auch Ihrem Vierbeiner an Weihnachten eine Freude! Mit dieser tollen Geschenkbox von Trixie schaffen Sie das garantiert! In der weihnachtlich gestalteten Box befinden sich vier Geschenke zum Knabbern und Spielen, über die sich jeder Hund freuen wird. Inhalt der Geschenk-Box: 1 Spieltau, Baumwolle, 20 cm 1 Schneeball, Plüsch (Polyester), ø 10 cm 1 Packung Schoko-Drops, 75 g 2 Kaustangen, 12 cm, 12 g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €4,99

  • Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Trixie Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Rupture de stock

    mit Hühnchen und Seelachs Fleischgehalt 57 %, Fischgehalt 14 % ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Beute Inhalt: 75 g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €1,99 Étiquette de prix unitaire€26,53/kg

  • Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Trixie Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Rupture de stock

    mit Hühnchen ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Kunststoffeimer Inhalt: 500 g

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €3,99 Étiquette de prix unitaire€7,98/kg

  • Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Rupture de stock

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa. W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania. Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Różne kolory (wysyłamy losowo).  Średnica: 7 cm

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €4,02

  • Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Rupture de stock

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa.  W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania.  Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Dostępne w różnych kolorach. Wybór kolorów losowy.  Średnica: 11 cm

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €8,88

  • Trixie Zabawka Świąteczna dla psa Dzwonek z linką beżowy 12/36cm [TX-92018]

    Trixie Trixie zabawka świąteczna dla psa dzwonek z linką - na przysmaki i przeciąganie

    Rupture de stock

    WstępŚwiąteczny dzwonek z linką od Trixie to interaktywna zabawka dla psa, która łączy dwie rzeczy, które psy kochają najbardziej: zdobywanie smakołyków i wspólną zabawę z opiekunem. Gumowy „dzwonek” działa jak prosta zabawka na przysmaki (pupil musi się postarać, aby nagroda wypadła), a bawełniana linka ułatwia chwytanie, noszenie oraz zabawy w przeciąganie. To dobry wybór, gdy chcesz zająć psa w domu, odciążyć go od nudy w okresie zimowym i jednocześnie wzmocnić dobre nawyki poprzez nagradzanie.Zabawki edukacyjne i interaktywne świetnie sprawdzają się u psów, które szybko się ekscytują, mają dużo energii albo mają tendencję do „szukania zajęcia” (np. gryzienia przedmiotów domowych). Ten model jest prosty w użyciu: wkładasz przysmaki, dajesz psu, a on pracuje nosem i łapami, by je wydobyć.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Typ: zabawka edukacyjna i interaktywna dla psów Model: świąteczny dzwonek z linką (zabawka na przysmaki) Kolor: beżowy Wymiary: 12/36 cm Materiał: guma + sznur bawełniany Zastosowanie: zabawa w zdobywanie przysmaków, aportowanie, przeciąganie Jak działa i dlaczego jest potrzebnyWewnątrz gumowego elementu możesz umieścić drobne przysmaki. Pies, aby je zdobyć, musi poruszać zabawką, toczyć ją, podrzucać lub manipulować pyskiem w taki sposób, by smakołyki stopniowo wypadały. To nie tylko „zajęcie na chwilę” – to kontrolowana forma pracy umysłowej, która pomaga: rozładować nadmiar energii bez konieczności długiego biegania (szczególnie przy złej pogodzie), zaspokoić naturalną potrzebę węszenia i „szukania jedzenia”, spowolnić tempo jedzenia u psów łapczywych (gdy podajesz część dziennej porcji jako nagrody), zmniejszyć nudę i ryzyko zachowań destrukcyjnych w domu. Bawełniana linka dodaje drugą warstwę aktywności: pozwala na krótkie, kontrolowane przeciąganie i łatwiejsze chwytanie zabawki. Dzięki temu możesz przeplatać zabawę samodzielną psa z zabawą wspólną, budując relację i ucząc psa zasad (np. oddawania przedmiotu na komendę).Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt jest przeznaczony dla psów. Najlepiej sprawdzi się w następujących przypadkach: Wielkość psa: małe i średnie psy oraz spokojniejsze duże psy (dobór zależy od siły gryzienia i stylu zabawy). Wiek: młodzież i dorosłe psy; u szczeniąt stosuj pod ścisłym nadzorem i na krótkie sesje, aby nie przeciążać zębów oraz nie dopuścić do rozgryzania linki. Styl życia: psy domowe, które potrzebują dodatkowej stymulacji w mieszkaniu; psy aktywne, którym chcesz dorzucić „pracę głową”; psy, które lubią zabawki na jedzenie. Temperament: psy ciekawskie, szybko nudzące się, lubiące węszenie i rozwiązywanie prostych „zadań” w zamian za nagrodę. Jeśli Twój pies jest bardzo silnym „niszczycielem” i intensywnie rozrywa zabawki, wybieraj krótkie sesje i zawsze kontroluj stan gumy oraz linki. To zabawka interaktywna, a nie gryzak do wielogodzinnego pozostawiania bez opieki.Jak stosować Wybierz przysmaki: najlepiej małe, suche i aromatyczne (takie, które łatwo wypadają i nie brudzą wnętrza). Umieść przysmaki w gumowym dzwonku w ilości dopasowanej do wielkości psa i trudności zadania. Podaj zabawkę psu i pozwól mu samodzielnie kombinować. Na początku możesz ułatwić zadanie: potrząsnąć zabawką i „pokazać”, że w środku coś jest. Ustal czas sesji: zwykle 5–15 minut wystarczy, aby pies się wyciszył i zmęczył umysłowo. Po zabawie sprawdź zabawkę: obejrzyj linkę i gumę pod kątem przetarć, pęknięć lub nadgryzień. Jeśli chcesz pracować treningowo: poproś psa o proste komendy (siad, zostań), a dopiero potem podaj zabawkę jako nagrodę. Zalety Interaktywna zabawka na przysmaki – angażuje umysł i nos psa. Połączenie gumy i bawełnianej linki – łatwe chwytanie, możliwość zabawy w aport i przeciąganie. Pomaga ograniczać nudę i zachowania destrukcyjne w domu. Wspiera wyciszenie psa poprzez „pracę” nad zdobyciem nagrody. Może wspomagać spowolnienie jedzenia u psów łapczywych (gdy stosujesz smakołyki lub część karmy jako nagrodę). Świąteczny motyw – fajny pomysł na sezonowy prezent. Wady Nie jest przeznaczona dla psów, które bardzo intensywnie niszczą zabawki – wymaga nadzoru i kontroli zużycia. Linka bawełniana może się strzępić przy częstym przeciąganiu lub gryzieniu. Przy źle dobranych przysmakach (zbyt duże/klejące) nagrody mogą wypadać trudniej lub brudzić wnętrze. Kolor jasny może szybciej się zabrudzić podczas intensywnego użytkowania. BezpieczeństwoZabawka powinna być używana pod nadzorem opiekuna, szczególnie u psów z tendencją do rozrywania materiałów. Nie pozwalaj, aby pies połykał fragmenty linki lub gumy. Jeśli zauważysz pęknięcia, ostre krawędzie, mocne przetarcia albo luźne elementy – zabawkę należy wymienić. Przeciąganie prowadź krótko i spokojnie: bez gwałtownych szarpnięć, zwłaszcza u młodych psów.Wskazówki: jak zwiększyć zainteresowanie psa Użyj bardziej aromatycznych przysmaków (np. mięsnych mini kostek) i na początku wypełnij zabawkę tylko częściowo. Na start potrząśnij zabawką, aby pies usłyszał i poczuł zapach nagrody. Zmieniając rodzaj smakołyków, utrzymasz wysoki poziom motywacji. Jeśli pies się frustruje, ułatw zadanie: użyj mniejszych przysmaków, które szybciej wypadną. Najczęstsze błędy Zostawianie zabawki psu na cały dzień bez nadzoru – może to przyspieszać niszczenie i zwiększać ryzyko połknięcia elementów. Dobór zbyt dużych smakołyków, które blokują się i zniechęcają psa. Przeciąganie z dużą siłą i „siłowanie się” z psem – zamiast zabawy może pojawić się nadmierne pobudzenie. Brak kontroli kalorii – przysmaki z zabawki też wliczają się do dziennej dawki. FAQCzy to jest gryzak?To przede wszystkim zabawka interaktywna na przysmaki. Pies może ją podgryzać, ale nie jest to produkt dla psów, które mają potrzebę intensywnego, długotrwałego gryzienia.Jak czyścić zabawkę?Po zabawie usuń resztki smakołyków. Gumową część można przetrzeć wilgotną ściereczką; linkę utrzymuj w czystości, unikając długiego moczenia, aby nie osłabiać włókien. Zawsze wysusz przed ponownym użyciem.Czy nada się dla psa dużej rasy?Może się sprawdzić u dużego psa o spokojnym stylu zabawy, ale u bardzo silnych psów lepiej postawić na rozwiązania stricte „heavy duty” i zawsze używać pod nadzorem.O marceTrixie to niemiecka marka akcesoriów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty produktów do codziennej opieki, zabawy i treningu. Wyróżnia ją praktyczne podejście do potrzeb zwierząt oraz różnorodność rozwiązań – od klasycznych zabawek po produkty wspierające stymulację umysłową i budowanie relacji z opiekunem. Trixie stawia na funkcjonalność, powtarzalną jakość wykonania i projekty, które ułatwiają wprowadzenie aktywności do domowej rutyny psa.

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €7,49

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Baconcreme 75g

    Rupture de stock

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €2,39 Étiquette de prix unitaire€31,87/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Geflügelcreme 75g

    Rupture de stock

    5% en plus Fidello Family

    Rupture de stock

    €2,39 Étiquette de prix unitaire€31,87/kg

Snacks - Fidello

Des friandises pour chiens – Des friandises responsables pour tous les jours

Chez Fidello, vous trouverez un large choix de friandises savoureuses et responsables pour votre chien. Que vous cherchiez des récompenses pour l'éducation, des jouets à mâcher pour des heures de plaisir ou une petite gâterie pour choyer votre compagnon, nous avons la friandise idéale pour chaque chien. Nos friandises sont élaborées à partir d'ingrédients naturels et offrent non seulement un goût délicieux, mais aussi des bienfaits pour la santé.

Pourquoi choisir les en-cas de Fidello ?

Chez Fidello, la qualité est notre priorité absolue. Nos friandises sont soigneusement sélectionnées pour répondre aux besoins de votre chien, sans additifs superflus ni arômes artificiels. Que vous recherchiez des friandises adaptées à un régime alimentaire particulier ou simplement une gourmandise savoureuse, notre gamme propose des produits pour les chiens de tous âges, de toutes tailles et de toutes races.

Options de collations populaires pour chiens

  • Récompenses d'entraînement : De petites friandises saines comme nos friandises d'entraînement sont idéales pour maintenir la motivation de votre chien pendant les exercices.
  • Friandises à mâcher : Des friandises à mâcher longue durée qui procurent non seulement du plaisir de mâcher, mais contribuent également à une bonne hygiène dentaire. Découvrez nos os, par exemple.
  • Friandises hypoallergéniques : idéales pour les chiens à l’estomac sensible ou souffrant d’allergies alimentaires. Découvrez également nos aliments diététiques pour un soutien supplémentaire.
  • Friandises saines : Des en-cas contenant des nutriments supplémentaires, tels que des acides gras oméga ou des vitamines, qui contribuent à la santé de votre chien.

Offrez à votre chien des friandises saines.

Les friandises sont bien plus qu'un simple plaisir : elles jouent un rôle important dans l'éducation et le bien-être de votre chien. Chez Fidello, nous proposons des friandises non seulement délicieuses, mais aussi bénéfiques pour sa santé. Que vous optiez pour une friandise quotidienne ou une récompense spéciale, vous pouvez faire confiance à notre sélection rigoureuse de produits naturels et nutritifs.

Plus de choix pour votre chien chez Fidello

En plus des friandises, Fidello offre tout ce dont votre chien a besoin :

Vous recherchez une alimentation canine de qualité supérieure adaptée à votre race ? Découvrez notre gamme d’ aliments spécifiques à chaque race , comprenant des croquettes et des pâtées spécialement formulées pour chaque race de chien .

Pourquoi commander chez Fidello ?

Chez Fidello, gâter votre chien devient un jeu d'enfant. Besoin de grandes quantités de friandises ou de nourriture ? Aucun souci, nous livrons directement chez vous. Commandez avant 17h30 en semaine et recevez votre commande dès le lendemain, même le samedi ! De plus, nous vous offrons des cadeaux pour toute commande supérieure à 75 €. Consultez notre page cadeaux ou participez à notre concours photo des fêtes pour tenter de gagner une réduction supplémentaire. Fidello, c'est la simplicité, la qualité et des surprises, rien que pour vous et votre chien !

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Connexion

    Vous avez oublié votre mot de passe ?

    Vous n'avez pas encore de compte ?
    Créer un compte